Praca

Energy Solution Sp. z o.o.

Zakres prac powierzonych firmie Electricon Sp. z o.o.:
Wykonanie projektu oraz podzespołów do modernizacji: Zintegrowanego systemu do spawania słupów oświetleniowych metodą laserową

ELEKTROBUDOWA S.A

Prefabrykacja, dostawa oraz montaż i uruchomienie rozdzielnic obiektowych niskiego napięcia dla obiektu SKY TOWER we Wrocławiu,

Aademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

•    Całkowitą przebudowę pomieszczeń stacji transformatorowej,
•    Przebudowę schodów zewnętrznych do pomieszczenia rozdzielni nN,
•    Wymianę i przesunięcie drzwi wejściowych do pomieszczeń,
•    Przebudowę instalacji sanitarnych,
•    Wymianę rozdzielnicy SN,
•    Wymianę rozdzielnicy głównej nN,
•    Wymianę istniejącego transformatora 630 kVA na nowy 1000kVA,
•    Zainstalowanie dodatkowego transformatora o mocy 1000kVA w nowej komorze transformatorowej,
•    Dostawę, montaż szynoprzewodów,
•    Dostawę, montaż: dwóch baterii kondensatorów, rozdzielnicy potrzeb własnych tablicy sygnalizacyjnej TS,
•    Dostawę, montaż systemu sygnalizacji pożaru,
•    Wizualizację urządzeń Stacji Transformatorowej w istniejącym systemie monitoringu.

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.

•    Przebudowa instalacji elektrycznych remontowanych urządzeń wentylacyjno – chłodniczych, remontowanej maszynowni chłodu oraz budowy układu kogeneracji,
•    Wykonanie instalacji elektrycznej oświetlenia w maszynowniach wentylacyjnych w maszynowni ziębniczej oraz wieżach chłodniczych,
•    Wykonanie 14-stu nowych wyłączników przeciw pożarowych dla nowo wykonywanej instalacji elektrycznej.
Specjalista ds. Kosztorysowania Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań zapytań ofertowych, zapisów SIWZ oraz dokumentacji przetargowej,
  • Opracowanie kosztorysów na podstawie przekazanej dokumentacji,
  • Wycena rozdzielnic nn,
  • Sporządzanie budżetu oferty na podstawie opracowanych wcześniej kosztorysów,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz analiza ofert.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika/elektroenergetyka),
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office),
  • Znajomość programu kosztorysowego np. Norma PRO
  • Znajomość programów do wyceny rozdzielnic nn (Rapsody, XL Pro itp.)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Cechy osobowości i umiejętności

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacji czasu pracy.

Oferowane warunki

  • Umowa o pracę,
  • Praca w młodym, ambitnym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Opieka medyczna,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami)”.

Inżynier przygotowania produkcji rozdzielnic elektrycznych oraz szaf sterowniczych

  • wycena rozdzielnic nn,
  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej oraz powykonawczej,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz analiza ofert,
  • nadzór produkcji rozdzielnic

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek elektrotechnika
  • znajomość obsługi AutoCAD,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat B (mile widziane),
  • uprawnienia SEP (mile widziane)

Cechy osobowości i umiejętności:

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacji czasu pracy.

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę,
  • praca w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • pakiet medyczny

Miejsce pracy: Kraków

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami

Elektromonter - prefabrykacja rozdzielnic nn/SN

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie techniczne (elektryk, elektronik),

  • profesjonalne narzędzia pracy,

Kontroler jakości/ Serwisant

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • weryfikacja projektów pod kątem poprawności działania w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki
  • praca jako kontroler jakości połączona z okresowym przebywaniem na budowie w celu wykonania prac rozruchowych, pomiarowych lub serwisowych
  • nadzór nad prowadzonymi robotami prefabrykacyjnymi oraz kontrola jakości wyrobu końcowego
  • rozwiązywanie bieżących problemów wynikających podczas prefabrykacji rozdzielnic
  • wycena automatyki rozdzielnic nn
  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej układów SZR
  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą wyrobu

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)
  • znajomość języków programowania sterowników PLC
  • gotowość do pracy jako kontroler jakości z okresowym przebywaniem na budowie
  • dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dodatkowymi atutami będą: uprawnienia SEP

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra organizacji czasu pracy

  • umowa o pracę
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • opieka medyczna